Kalev/Cramo pidi ka teises kontrollkohtumises Ukraina meeskonna paremust tunnistama

Mängijatest Kristjan Kitsingule vastast ei leidunud, kuid duellis peatreeneriga tuli palluril siiski alla vanduda. Foto: Eero Vabamägi

Eesti valitsev korvpallimeister BC Kalev/Cramo pidas täna teist päeva järjest Lätis kontrollkohtumise Kiievi Basketiga. Kui eile tunnistati vastaste 16 punktilist paremust, siis täna jäädi vastastele alla 9 punktiga 75:84.

Eesti meister alustas mängu kontrollkohtumisele omaselt rabedalt, kuid sellegi poolest suudeti Ukraina meeskonna vastu 22:19 avaveerandi võit noppida. Poolajapausiks säilitati eduseisu, kuid see oli vaid kahe punktiline 42:40. Kalevi resultatiivseim oli 20-minutilise mängu järel Dwight Coleby 13 punktiga.

Teisel poolajal jätkus võrdne mäng ning kumbki meeskond ei suutnud oma paremust maksma panna. Viimase veerandi eel näitas tabloo 63:63 viiginumbreid. Viimasel neljandikul lükkas Ukraina meeskond järgmise käigu sisse ning kalevlastel täna midagi vastu panna polnud. Nii võitiski Kiievi Basket mängu 84:75.

Kalev/Cramo edukaimana viskas Coleby 17 punkti, teda toetasid Kristjan Kitsing 14 ja Aigars Škele 12 punktiga. Üleplatsimeheks kerkis Kiievi meeskonna ameeriklasest tagamängija Deon Edwin, kes panustas võitu 20 silma.