Motoparemik teenis Langel kõrgeid kohti

Priscilla Õmblus
85cc masinaklassis tuli Viljandi motoklubi sõitja Romeo Pikand Langel peetud Eesti meistrivõistluste finaaletapil kahe sõidu kokkuvõttes kuuendaks ning Eesti meistrivõistluste kokkuvõttes viiendaks. Foto: Rauno Kais

Möödunud nädalavahetusel osales Eesti ja lähiriikide motokrossiparemik Tartu lähistel Lange keskuses Eesti meistri- ja karikavõistluste finaaletapil ning hooaja kokkuvõttes teenis kõrges konkurentsis märkimist väärt kohti ka Viljandimaa motojärelkasv.

Enamikus võistlusklassides olid finaaletapi eel parimate vahed üpris väikesed, mis tähendas, et Langel oli iga punkt oluline ja sõidud olid tasavägised. Kui laupäeval olid stardis sooloklassi tsiklid, siis pühapäeval heitlesid tiitlite nimel külgvankriga rattad, quadracer’id ja ATV-d. Eesti meistrivõistluste punkte jahtisid masinaklassid 65cc, 85cc, MX125, MX2, Monster Energy MX1, MX Veterandid ning karikavõistluste etapp oli ka klassil MX Hobi. Pühapäeval selgusid meistrid külgvankriga rataste arvestuses, klassides Quad Open, Quad Junior 5 ja Q100 ning ATV lasteklassis. Karikavõitjaid selgitati klassides Külgankrite Veteranid, Quad Veteranid ja Quad Naised.