Kohutav tööpäev: Sportingu keskkaitsja andis ära kolm penaltit ja sai punase kaardi

Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee
Sebastian Coates (palliga).
Sebastian Coates (palliga). Foto: Pedro Fiuza / ZUMAPRESS.com

Lissaboni Sportingu keskkaitsja Sebastian Coates tegi nädalavahetusel karjääri halvima mängu – ta andis vastasklubile ära kolm penaltit ning teenis tagatipuks punase kaardi.

Lissaboni Sporting kaotas laupäeval Portugali kõrgliigas 2:3 Rio Avele. Külalismeeskonna kõik kolm väravat sündisid penaltist – esmalt 7., seejärel 86. ja siis 90. minutil. Kõigil kolmel juhul oli süüdlaseks endine Liverpooli kaitsja Coates, kes saadeti kahe kollase kaardi tõttu 89. minutil väljakult minema.

Sportingule oli tegu hooaja esimese kaotusega. Nelja vooru järel hoiab meeskond 7 punktiga liigatabelis viiendat kohta. Liider on 10 punktiga Famalicao. Hooaja teise võidu saanud Rio Ave on 6 silmaga seitsmendal kohal.