Pärnakad alistasid väravasajus tabelinaabri

Eno-Gerrit Link
, veebilehe toimetaja
Pärnu jalgpalliklubi meeskond tõusis tabelis Vändra tiimi kannule.
Pärnu jalgpalliklubi meeskond tõusis tabelis Vändra tiimi kannule. Foto: Kristel Lepik

Pärnu jalgpalliklubi ja Viimsi tiimi vastaseis esiliiga B-tasandi 26. vooru matšis pakkus rohkelt väravaid ja tõstis suvepealinlased vastastest tabelis mööda.

Pärnu meeskond asus Kein Makovei ja Tarmo Kovalevski tabamustest poolajavileks mängu 2:0 juhtima.

Teise poolaja alguses õnnestus Geir-Kristjan Suurperel penaltipunktilt vahe minimaalseks vähendada, kuid paarikümneminutilise mängu järel taastasid pärnakad Rasmus Kala omaväravast taas turvalise edu.

82. minutil teenis Viimsi juba teise penalti ja Suurpere sai kirja oma teise värava, kruvides mängu lõpu taas pingeliseks.

Pinged võttis maha Aleksander Algo, kes minut enne poolteisttunni täitumist Pärnu meeskonna 4:2 võidu vormistas.

Võit tõstis pärnakad tänasest vastasest turniiritabeli punktiga mööda neljandaks.

Tabeli kolmandal real asuv Vändra Vaprus astub 26. vooru mängus väljakule täna õhtul, kui võõrustab liiga liidrit Nõmme Unitedit.

Pärnu jalgpalliklubi meeskonna järgmine mäng on pühapäeval koduväljakul Keilaga.