Blogi ja galerii: Flora ja Kalju vahel läksid punktid jagamisele (1)

Eesti jalgpalli Premium liigas läksid raudteederbis vastamisi rivaalid FC Flora ja Nõmme Kalju. Kohtumine lõppes 1:1.

Mängu avavärav sündis 48. minutil, kui Flora mängis pika palli kasti Rauno Allikule, kes sai selle maha võetud ja lükkas edasi äärele Gert Kamsile. Kams proovis mängida terava tsenderduse kasti, kuid pall võttis Kalju poolkaitsja Sander Puri jalast õnnetu põrke ja lõpetas väravas.

81. minutil sai hästi rünnakule Kalju. Aleksander Volkov sai Flora kastis palli omaks võtta ja mängis tsenderduse kasti, mille realiseeris kindlalt Kalju suvine täiendus Vladislav Homutov.

Rohkem väravaid mängus ei löödud ja lõppseisuks jäi 1:1.

Selle tulemusega jääb Flora tabelitippu 62 punktiga. Levadial on ühe rohkem mängitud mänguga kogutud 60 punkti. Paide platseerub 55 punktiga kolmandal ning Kalju, kel on kaks mängu teistest vähem mängitud, on kogunud 48 punkti.

Enne mängu:

Nii Flora kui Kalju on tänavusel hooajal euromängude tõttu koduses Premium liigas pidanud mänge vahele jätma.

Tabeliliider Flora on praeguseks suutnud 24 mänguga koguda 61 punkti. Kalju asetseb pärast 23. mängu 47 punktiga neljandal tabelireal.

Tänavuse hooaja kahest omavahelisest mängust on Kalju ja Flora mõlemad ühe võidu noppinud.

2. aprillil Hiiu staadionil peetud kohtumises väljus tugeva mängulõpuga võitjana 3:0 Flora.

18. juunil suutis aga Kalju Lillekülas võtta revanši ning alistas Flora tulemusega 1:0.

Sel hooajal on Kalju kaotanud küll vaid kaks kohtumist Flora kolme vastu, kuid Kaljul on ohtralt punkte kaduma läinud kaheksa viigimänguga.

Eelmises mänguvoorus alistas FC Flora võõrsil Narva Transi 1:0 ja Nõmme Kalju alistas kodus linnarivaali FCI Levadia 2:1.