Tulevik rabeles lähirivaaliga viigini

Priscilla Õmblus
Pühapäeval tuli Premium-liiga lähirivaalidel Tulevikul ja Kalevil leppida tasavägises kohtumises 1:1 viigiga. Foto: Jana Pipar

Pühapäeva õhtul võõrustas Viljandi Tulevik Eesti jalgpallimeistrivõistluste Premium-liiga 25. voorus tabeli lähikonkurenti Tallinna Kalevit ning tasavägine heitlus kulmineerus 1:1 viigiga.

"Võrdne mäng, keegi ei tahtnud kaotada. Lootsime rohkem, aga ei tulnud täna," nentis Tuleviku loots Sander Post mängujärgses intervjuus. "Rünnakufaasis ei toimunud asjad nii hästi, kui oleks võinud. Ründajate liikumised polnud päris täpselt need, mis oleksid võinud olla."

Hiilivalt alanud esimesel poolajal jõuti esimesele pealelöögile siis, kui täis oli tiksunud 20. minut, ent pall vihises kalevlase Daniil Ševjakovi jalast üle väravalati. 28. mänguminutil suunas Kalevi ründaja Wale Musa Alli trahvikasti lennanud palli peaga väravavõrku. Tulevik ei jäänud võõrustajana võlgu: 39. mänguminutil lahendas Janar Õunap Kalevi trahvikastis tekkinud segaduse 1:1 viigiväravaga.