Filter Temposarja finaaletapi võidu võttis eestlane

Emeri Lepp
Emeri Lepp Foto: Kristjan Kivistik / Stuudiopunkt

Iklas ja Ainažis peetud Filter Temposarja finaaletapi võitis Emeri Lepp, kes läbis 25 km pikkuse distantsi ajaga 32.50, mis teeb keskmiseks kiiruseks 45,7 km/h.

Kolm sekundit kaotas Filter Temposarja kahe viimase hooaja üldvõitja Kert Martma (CFC Spordiklubi) ja 22 sekundit lätlane Vitālijs Korņilovs.

Parimaks naiseks kerkis valitsev Eesti meister Liisi Rist (Pyssid), kes sai kokkuvõttes 54. koha ajaga 37.03 (keskmine kiirus 40,5 km/h). Esikolmikusse jõudsid veel Daniela Leitāne (Dobele Sporta Skola) ja Johanna Maria Kuusemets.

9 km pikkust maastikurattadistantsi valitsesid lätlased - poodiumile pääsesid Reinis Fišers, Ivo Levans ja Artjoms Sergijevičs.

Rattavõistlustele järgnenud 5 km jooksudistantsil näitas kiireimat aega Kaspar Lepp (18.04), 11 sekundit jäi maha Mārtiņš Alksnis ja 1.14 kaotas Marek Tõnismäe. Naistest pälvis esikoha Hanna-Liisa Värik (21.35).

Filter Maanteekarikasarjale tõmmatakse joon alla 31. augustil peetava Mulgi 9. Rattaralliga.