Barcelona kostitas vastaseid viie väraga

Christopher Krutto
Antoine Griezmann.
Antoine Griezmann. Foto: Joan Gosa / ZUMAPRESS.com

FC Barcelona jalgpalliklubi kostitas võitis eile õhtul Hispaania kõrgliigas Real Betisi 5:2.

Skoorimist alustas Real Betis, kelle suvine täiendus Nabil Fekir saatis palli võrku 15. minutil. Poolaja lõpus viigistas seisu Barcelona värkse ründaja Antoine Griezmann ja viigilises seisus suunduti poolajapausile.

Teist poolaega alustas väga hoogsalt Barcelona ja 50. minutil lõi Griezmann enda mängu teise värava. Kuus minutit hiljem oli täpne 21-aastane Barcelona ründaja Carles Perez ja 60. minutil lõi katalaani klubi neljanda vasakkaitsja Jordi Alba.

Barcelona viimase värava lõi 77. minutil Griezmanni söödust paar minutit varem vahetusest mängu sekkunud Arturo vidal. Kuigi Betisi ründaja Loren lõi veel ühe tagasi, suutis Barcelona korjata mängust kindlad kolm punkti.