Selgusid Eesti meistrid golfis

Eesti meistrid golfis.
Eesti meistrid golfis. Foto: Kadri Palta

26. Eesti golfi löögimängu meistrivõistlused võitsid Joonas Juan Turba ning Anete Liis Adul. Meeste konkurentsis sai teise koha tiitlikaitsja Carl Hellat ning kolmandaks jäi Ken-Marten Soo, kellele on see esimeseks medaliks meeste klassis. Naiste arvestuses teine oli eelmise aasta hõbe Karola Soe ning kolmas, samuti nagu võitja Adulgi, esmakordselt medali teeninud Triin Marleen Ustal

Meeste klassis võidutsenud Turba (EGCC) võidutulemus oli kolme päeva kokkuvõttes -4 (71, 69, 72). See tulemus on läbi aegade paremuselt kolmas võidutulemus. Väljaku teine pool tundus, et sobis Turbale just kõige paremini, kuna numbriteks viimasel üheksal olid tal päevade järjekorras 34, 33, 33. Carl Hellati hõbemedali aitas täna vormistada 33 lööki teisel poolel, kogutulemuseks oli Niitvälja Golfiklubi mängijal +4 (76, 71, 73).

Kolmandaks jäeti Ken-Marten Soo (EGCC), kelle mänguringid olid 72, 71 ja 77. Kogutulemiks temalgi +4, kuid otsustavaks sai vastavalt juhendile, kahe viimase päeva tulem.

Naiste arvestuses sai võidurõõmu tunda Anete Liis Adul (EGCC), kelle võidutulemus kokku oli +9 (76, 73, 76). See tulemus on läbi aegade paremuselt teine võidu toonud tulemus naiste arvestuses. Karola Soe (Saaremaa Golfiklubi) kolme päeva numbrid olid: 80, 76 ja 79, mis teeb kokku +19. Triin Marleen Ustalile (Saaremaa Golfiklubi) andis pronksmedali ringid 80, 86, 89 (kokku +39).