Lewandowski kübaratrikk tõi Müncheni Bayernile kindla võidu

Christopher Krutto
Lewandowski väravat tähistamas.
Lewandowski väravat tähistamas. Foto: UWE KRAFT / AFP

Müncheni Bayern võitis täna Saksamaa kõrgliigas tänu Robert Lewandowski kübaratrikile Schalket kindlalt 3:0.

Mängu esimese värava lõi Lewandowski penaltist 20. minutil. Esimesel poolajal rohkem väravaid ei löödud ja poolajapausile mindi Müncheni Bayerni 1:0 eduseisuga.

50. minutil teenis Bayern umbes 25 meetri pealt karistuslöögi, mille Poola ründetäht briljantselt ristnurka keerutas. Mängu kolmas ja viimane värav sündis 75. minutil, kui Bayerni äärepoolik Kingsley Coman mängis kasti tsenderduse, milla Lewandowski enesekindlalt väravasse lõi.

Saksamaa tippklubi eest tegi täna debüüdi nendega hiljuti liitunud Brasiilia jalgpallitäht Philippe Coutinho.

Bayernil on kahe mänguga liigas kirjas neli punkti ja tabelis hoitakse hetkel neljandat kohta.