Olympiacos kostitas Meistrite liigas Venemaa klubi nelja väravaga

Christopher Krutto
Miguel Angel Guerrero (vasakul) tähistamas väravat koos meeskonnakaaslase Kostas Tsimikasega. Foto: GEORGIA PANAGOPOULOU / EPA

Meistrite liiga play-off ringis alistas Kreeka suurklubi Pireuse Olympiacos kindlalt Venemaa klubi Krasnodari, norrakate Rosenborg kaotas Zagrebi Dinamole.

Krasnodari unistus esimest korda klubi ajaloos Meistrite liigasse purustati Kreeka hõbedameeskonna poolt, kes lõi Venemaa klubile lausa neli vastuseta väravat. Mängu avavärava lõi 30. minutil Miguel Guerrero. Järgmine värav löödi alles 78. minutil Lazar Randjelovici poolt, kes kaheksa minutit hiljem sai veel ühe tabamuse enda nimele. Mängu viimase värava lõi 89. minutil Daniel Podence.

Eelmise aasta Norra meister Rosenborg pidi alla võõrsil tunnistama Zagrebi Dinamo 2:0 paremust. Dinamo teenis juba 8. minutil penalti, mille Bruno Petkovic realiseeris. Mängu teise ja viimase värava lõi 28. minutil Mislav Orsic.

Õhtu viimases kohtumises tegid 2:2 viigi Berni Young Boys ja Belgradi Crvena Zvezda. Šveitsi klubi asus küll mängu Roger Assale kiirest väravast juhtima, kuid juba 18. minutil viigistas Crvena Zvezda poolkaitsja Milos Degenek mängu. Teise poolaja teisel minutil suutis juhtohjad haarata Serbia meeskond, kui asuti Mateo Ezequiel Garcia väravast juhtima, aga šveitslased ei andnud alla ja 76. minutil vormistas Guillaume Hoarau penaltist viigivärava.