Nõmme Kalju mängis viimastel minutitel Viljandi vastu võidu maha

Nõmme Kalju mängis 10 minutiga Viljandi vastu võidu maha.
Nõmme Kalju mängis 10 minutiga Viljandi vastu võidu maha. Foto: Tairo Lutter

Eesti Premium liiga 24. vooru kohtumises leppisid Nõmme Kalju ja Viljandi Tulevik 2:2 viiki.

Nõmme Kalju jaoks algas mäng kohe positiivselt, sest juba 16. minutil asuti penaltist kohtumist 1:0 juhtima, kui värava autoriks oli Igor Subbotin. Teise poolaja alguses viis Sander Puri Kalju juba 2:0 kohtumist juhtima.

Vaatamata Kalju eduseisule ning mitmetele ohtlikutele rünnakutele suutis Viljandi ka ise mängus püsida ning võimalusi tekitada. Alles 84. minutil suutis Kaimar Saag Viljandi kaotusseisu vähendada.

Kohtumise esimesel lisaminutil oli suurepärane võimalus Kaspar Pauril Kaljule võit kindlustada, aga väravat ei tulnud ning hoopis Indrek Ilves viigistas kohtumise viimasel lisaminutil seisu 2:2 peale.

Kalju on Eesti kõrgliigas 44 punktiga endiselt neljandal kohal, Viljandi Tulevik on 16 punktiga nüüd kaheksandal positsioonil.