Kontaveit sammus ka paarismängus teise ringi! (1)

Anett Kontaveit
Anett Kontaveit Foto: Dan Hamilton / USA TODAY Sports/Scanpix

Anett Kontaveit osaleb Toroto WTA turiiril ka naiste paarismängus, kus ta koos ungarlanna Timea Babosega teise ringi sammus, alistades kaheksanda asetusega Lucie Hradecka/Andreja Klepaci 7:6 6:2.

Avasett kulges ülimalt võitluslikult ning kuigi Kontaveit/Babos suutsid kohe esimeses geimis vastaste servi murda, siis lõppes sett ikkagi kiireslõppmängus, mille Kontaveit/Babos suutsid 7:5 võita.

Kui esimese servi protsent oli mõlemil paaril üpriski võrdne, siis suurem vahe tuli sisse esimeselt servilt võidetud punktid. Kui Kontaveit/Babos realiseerisid 73% esimestest servidest punktideks, siis vastased vaid 55%.

Teist setti alustasid mõlemad paarid ebakindlalt ning seisuni 2:2 ei suutnud kumbki oma serve hoida. Õnneks said paremini oma mängu taas käima Kontaveit/Babos, kes ei andnud enam vastastele sõnaõigust, võites 3 geimi järjest ja kogu seti numbritega 6:3.