Vaprus kaotas karikavõistlustel neljanda liiga klubile

Pärnu Vaprus pudenes karikavõistlustel konkurentsist.
Pärnu Vaprus pudenes karikavõistlustel konkurentsist. Foto: Lilli Tölp

Esiliigas palliv Pärnu Vaprus pidi täna kodustaadionil tunnistama teise liiga Lõuna ja Lääne piirkonnas ehk tugevuselt neljandal liigatasemel mängiva Tallinna Kalev lll 3:2 paremust.

Tõsi, kalevlaste eest sekkusid vahetusest ka Premiumi liigas aeg-ajalt platsile pääsenud ja mullu Vapruse eest pallinud Karl Anton Sõerde ja Kaspar Tilga, kes mängivad peamiselt esiliigas. Peale nende kahe mängis esiliiga Kalevi U21 tiimist neli pallurit.

Tipneri karikavõistluste 1/32-finaaliks oli Rannastaadionile kogunenud suur hulk fänne – 248. Poolehoidjate kurvastuseks jäid Vaprad Karud juba 22. minutiks 0:2 taha. 36. minutil õnnestus Uku Kõrrel üks tagasi lüüa ja poolajale mindi minimaalses kaotusseisus.

Kohe teise poolaja alguses realiseerisid kalevlased penalti, ent 61. minutil tegi seisuks 2:3 Robin Limberg. Ehkki Karudel oli viimasel kümnel minutil mitu head võimalust, ei õnnestunud neil mängu lisaajale viia ja selleks aastaks on karikavõistlused lõppenud.