Motosportlased kihutasid Räpina krossil edukalt

Paikuse klubi raudvara Aivo Rabbi kihutas Linte krossirajal seenioride seas esimese auhinna vääriliselt. Foto: Rauno Kais

Pärnumaa motomehed teenisid Räpina külje all Linte krossirajal Top 200 karikasarja etapil kolm poodiumikohta.

Üle 50aastaste seenioride konkurentsis tuiskas mõlemas sõidus esimesena finišisse Paikuse motoklubi raudvara Aivo Rabbi, teiseks tuli venelane Maksim Bublikov ja kolmanda auhinna teenis Andrus Kiskonen (Kohila MK).

Harrastajate B-klassis oli kolmandat etappi järjest kiireim Siim Palatu Sõmerpalu klubist, teise koha saavutas Pärnu motoklubi sportlane Sander Luik ja kolmas oli Ivo Laur (Linnamäe MK). Juunioride 85 ccm masinaklassis sõitis Pärnu noormees Tristan Loob kolmanda auhinna vääriliselt. Esikoha võitis Kenneth Nurja (AYR Racing) ja teiseks tuli Andri Kutsar (Äksi 39 Team).

Kiireimas, MXA klassis võttis etapivõidu kodurajal kihutanud Andero Lusbo.

Top 200 sari jätkub 17. augustil Toilas Pühajõe krossirajal.