Vutinaiskond napsas liidrilt punkte, esiliigas võit ja kaotus

PJK ja FC Flora.
PJK ja FC Flora. Foto: Gertrud Alatare /

Nädalavahetusel mängiti Eesti vutiliigades pärnakate osalusel mitu tulist vutimatši.

Naiste meistriliiga 12. voorus pidi seni täiseduga FC Flora naiskond esimest korda punkte loovutama. Pealinlaste võidumarsi lõpetas Pärnu jalgpalliklubi (PJK), kes kodusel Rannastaadionil mängis liidritega 1:1. Katrin Loo viis florakad kuuendal minutil karistuslöögist juhtima, ent pärnakad vastasid 63. minutil, kui täpne oli Ulrika Tülp.

Tabelis lahutab naiskondi viis punkti: Flora hoiab 34 punktiga esikohta ja Pärnu paikneb 29 silmaga teisel kohal.

Meeste esiliiga B-tasandil pidi PJK võõral väljakul tunnistama Nõmme Kalju U21 tiimi 2:1 paremust. Hiiu kunstmurustaadionil lõi pärnakate värava Tarmo Kovalevski. Samas liigas sai Vändra Vaprus 4:1 võidu Tabasalu üle. Pärnumaalastest sahistasid võrku Martin Pärn, Harris Jürissaar, Kris Korn ja Kaarel Saaremets.

Tabelit juhib Nõmme United 48 silmaga. Järgnevad Kalju (44), Vändra (41), Viimsi (39) ja PJK (31).