Paide Linnameeskond alistas selle hooaja publikurekordi ees Narva Transi

Järva Teataja
Paide Linnameeskond oli vastamisi Narva Transiga

Paide Linnameeskond alistas Premium liiga 22. voorus selle hooaja rekordpubliku, 609 inimese ees, Narva Transi 1:0.

Kiiretempolises kohtumises tegi Paide vastastega sotid selgeks juba esimesel poolajal, kui 32. minutil lõi Yann Michael Yao oma selle hooaja seitsmenda värava. Yaole andis hea söödu vastaste kaitseliini vahelt Alassana Jatta.

Väravatevõimalus oli veel Kristofer Pihil ja Yaol, kelle pallid lendasid vastu posti. Teisel poolajal tulid narvalased väljakule suurema tuhinaga, ning Paidet päästis halvimast meie meeste väga hea töö kaitseliinis.

Tänase mänguga saadi kolm punkti ning Premium Liiga tabelis jätkatakse seega kolmandal positsioonil.

Järgmine mäng on Paide Linnameeskonnal pühapäeval, 11. augustil, kui sõidetakse külla Viljandi Tulevikule.

Loe pikemalt Paide Linnameeskonna kodulehelt.