10 väravat ja kaks punast kaarti: Madridi klubid Atletico ja Real pidasid maha hullu sõpruskohtumise

Christopher Krutto
Madridi Reali ja Madridi Atletico mängijad rüselemas.
Madridi Reali ja Madridi Atletico mängijad rüselemas. Foto: William Volcov / ZUMAPRESS.com

Täna varahommikul Ameerikas peetud sõpruskohtumises läksid omavahel vastasmisi tulised rivaalid Madridi Atletico ning Madridi Real. Kohtumise võitis Atletico 7:3.

Mängu asus juba esimesel minutil Diego Costa väravast juhtima Atletico ning kaheksandal minutil tegi värske ost Joao Felix seisuks juba 2:0. Atletico oli esismesel poolajal väga heas hoos ning 19. Minutil lõi Angel Correa seisuks 3:0. Sellega Atletico ei piirdunud ning Costa lõi esimesel poolajal veel kaks väravat ning pausile mindi Atletico 5:0 eduseisust.

Teisel poolajal ei lasknud väravad taas ennast kaua oodata ning 51. minutil lõi Costa enda mängu neljanda värava ning viis Atletico 6:0 ette. Madridi Real sai esimese värava alles 59. minutil, kui Nacho suutis palli standardolukorrajärgsest situatsioonist väravasse lüüa.

Mängu kõige teravam moment oli 65. minutil, kui Costa võttis Reali kaitsja Dani Carvajali julmalt maha ning mehed läksid üksteisele kättpidi kallale, mille tõttu mõlemad mehed punase kaardi teenisid.

Vitolo viis Atletico 70. minutil juba 7:1 ette, kuid Karim Benzema ja Javier Sanchezi hilised väravad tegid lõppskooriks 7:3.