Mulluse Meistrite liiga võitja pidi vastu võtma hooaja juba teise kaotuse

Erko Litvjakov
, Reporter
Sevilla vs Liverpool.
Sevilla vs Liverpool. Foto: CJ GUNTHER / EPA

Eile öösel pidasid Bostonis sõpruskohtumise Liverpool FC ning Sevilla. Hispaania jalgpalliklubi väljus duellist 2:1 võitjana.

Kohtumine oli Liverpoolile USA-tuuri kolmest kohtumisest teine, ning taas pidid inglased tunnistama vastaste paremust, vahendab Bleacherreport.

Kui eelmise kohtumise kaotas Liverpool 2:3 Dortmundi Borussiale, siis eile öösel jäädi 1:2 alla Sevillale.

Sevilla suutis pärast mängu domineerimist 37. minutil tänu Nolito täpsele löögile 1:0 juhtima minna.

Edu püsis aga vaid paar minutit, kui Divock Origi viigistas mänguseisu.

Sevilla mängija Joris Gnagnon sõitis 76. minutil Liverpooli noorukile Yasser Laroucile sisse, mille tulemusena teenis Hispaania klubi mängumees punase kaardi ning Larouc viidi kanderaamil väljakult ära.

Küll aga suutis vähemuses mängiv Sevilla 90. minutil kontrarünnakust 2:1 võiduvärava lüüa. Värava autoriks oli Pozo.