Hazardi debüüt lõppes kaotusega Bayernile

Jul 20, 2019; Houston, TX, USA; Real Madrid forward Eden Hazard (50) controls the ball as Bayern Munich defender Joshua Kimmich (32) chases during the first half of the International Champions Cup soccer series at NRG Stadium. Mandatory Credit: Kevin Jairaj-USA TODAY Sports Foto: Kevin Jairaj / USA TODAY Sports

Läinud öösel pidas oma esimese mängu Madridi Reali särgis Belgia ääreründaja Eden Hazard.  Real kaotas kohtumise Müncheni Bayernile 1:3.

Ameerika Ühendriikides Houstonis toimunud sõprusturniiril «International Champions Cup», pidi Madridi Real tunnistama Bayerni 3:1 paremust.  Saksa suurklubi pääses juhtima 15. minutil, kui skoori avas Coretin Tolisso. Teisel poolajal olid täpsed Robert Lewandowski ja Serge Gnabry, vastavalt 67. ja 70. minutil. Reali auvärava lõi 85. minutil Rodrygo.

Kohtumine Bayerni vastu oli ühtlasi debüütmänguks ka Reali suvistele täiendustele Luka Jovicile ja Eden Hazardile.

Hazard mängis esimese poolaja ning vahetati teise poolaja alguses välja. Jovic alustas pingilt ning sekkus mängu peale poolajapausi.