Tallinna Kalev mängis Tammeka vastu maha kaheväravalise edu

Frankline Okoyega esiplaanil
Frankline Okoyega esiplaanil Foto: Tairo Lutter

Tänases ainsas Premium liiga 20. vooru mängus läksid omavahel vastamisi Tallinna Kalev ja Tartu Tammeka. Kahe väravaga juhtinud kalevlased ei suutnud seisu hoida ning 90 minuti täitudes seisis tablool 2:2 viigiseis.

Tartus Tamme staadionil peetud kohtumise avapoolaja võitsid kindlalt Tallinna Kalevi mängumehed, kui väravad lõid Wale Musa Alli ja Andreas Raudsepp.

Teises vaatuses tartlased ärkasid ning juba 48. minutil tõi Tauno Tekko Tammeka tagasi mängu. Ei läinud kaua mööda, kui sama mees lõi staadioni tulikirjale 2:2 viigiseisu, seekord oli Tekko täpne penaltipunktil.

Tänane viik tõstis Tammeka liigatabelis 20 punktiga viiendaks, sama punktiarv on ka Narva Transil, kuid parem väravate vahe annab eelise tartlastele. Tallinna Kalevi jaoks punktilisa midagi ei muuda, sest 8. kohal paiknevevast Viljandi Tulevikust jäädakse maha kahe punktiga.