Dortmund alistas hooajaeelses sõpruskohtumises Liverpooli

Dortmundi Borussia - Liverpool
Dortmundi Borussia - Liverpool Foto: Trevor Ruszkowski / USA TODAY Sports

Möödunud ööl kohtusid USA-s sõpruskohtumises Liverpool ning Dortmundi Borussia. Kohtumise võitis Dortmund 3:2.

Hooajaeelses sõpruskohtumises USA-s Indianas said nii Dortmund kui ka Liverpool mänguaega anda pea kõikidele meeskonna mängijatele. Kohtumise 3. minutil viis Paco Alcacer Dortmundi 1:0 juhtima, kuid 35. minutil viigistas Harry Wilson seisu. Nii mindi poolajapausile viigiseisul.

Teisel poolajal viisid Thomas Delaney ja Jacob Bruun Larsen Dortmundi koguni 3:1 juhtima. 75. minutil suutis küll Rhian Brewster penaltist Liverpooli kaotusseisu vähendada, aga kohtumine lõppes siiski Saksamaa klubi 3:2 võiduga.

«Dortmund on ettevalmistuse osas meist veidi ees. Samas olime ise kohati päris head, aga väravad tulid puhtalt selle pealt, et väljakul puudus organiseeritus. Sellest kohtumisest palju õppida ei olnud, oli keeruline õhtu mõlema meeskonna jaoks,» rääkis Liverpooli peatreener Jürgen Klopp.

Liverpool kohtub järgmises sõpruskohtumises Sevillaga, Dortmund kohtub aga Lissaboni Sportinguga.