Karol Metsa koduklubi pääses Meistrite liiga teise eelringi

Erko Litvjakov
, Reporter
Karol Mets (vasakul) AIKi särgis.
Karol Mets (vasakul) AIKi särgis. Foto: ANDREAS L ERIKSSON / imago images / Bildbyran

Täna peeti viimased Meistrite liiga esimese eelringi kohtumised ning eestlastest sai Rootsi meistri AIKi ridades edasi ka Karol Mets, alistades koondisekaaslase Ilja Antonovi koduklubi Ararat-Armenia kahe mängu kokkuvõttes

Antonovi koduklubi Ararati koduväljakul peetud esimeses kohtumises suutis Armeenia klubi 2:1 võidu võtta, kuid Rootsi meistrid said väärtusliku võõrsil värava sealt mängust kätte.

Täna toimunud lahingus lõppes esimene poolaeg 0:0 seisul, kuid teisel poolajal läks väravatesadu lahti. Esmalt suutis Henok Goitom teise poolaja alguses kahe väravaga viia Rootsi klubi ette ning Sebastian Larssoni 62. minuti penalti tegi mänguseisuks 3:0.

Anton Kobyalko suutis 77. minutil küll ühe tagasi lüüa, kuid üldseisuga 4:3 läks AIK siiski edasi.

AIK läheb teises ringis kokku Sloveenia klubi Maribori ning Islandi klubi Valuri võitjaga, kust suure tõenäosusega edeneb Maribor.