Maanteeratturid mõõtsid kilomeetreid Väike-Maarja valla teedel

Margus Martin
Rait Ärm võitis ülekaalukalt Filtri maanteekarikasarja etapi, laupäeval peetud Pandivere rattaralli. Foto: Adam Illingworth

Pandivere rattaralli raames laupäeval Väike-Maarja valla teedel sõidetud Filtri maanteekarikasarja etapi 94 kilomeetrit pika põhisõidu võit kuulus Cycling Tartu rattaklubi liikmele Rait Ärmile ajaga 2:04.33.

Võidumehele järgnes üks minut ja üks sekund hiljem finišisse kuuemeheline grupp, kuhu kuulunud ratturitest teenis teise koha Ärmi klubikaaslane Norman Vahtra ja kolmanda Vahur Valvas Rein Taaramäe Rattaklubist.

Lisaks põhisõidule oli kavas 46-kilomeetrine lühike distants, samuti noorte- ja matkasõit. Karikasarja kaks viimast etappi on augustis Haanjas ja Viljandis.