Kohtla-Järve sai karikasarjas jagu Rakverest

Põhjarannik
Kolumbialane Duvan Mosquera on JK Järve kasuks tänavu esiliigas löönud juba kümme väravat ja nüüd tuli üks lisaks ka karikamängus. Foto: Matti Kämärä / Põhjarannik

Eesti jalgpalli karikasarjas pääses 1/64-ringist edasi Kohtla-Järve JK Järve, kes alistas oma rivaali esiliigast Rakvere Tarvase 3:0.

JK Järve jaoks polnud loos kõige armulisem, sest juba avaringis tuli minna vastamisi Tarvasega, kes on küll esiliigas viimane, kuid kellelt on Kohtla-Järve sel hooajal korra juba sugeda saanud.

Rakveres peetud karikamängus pääses JK Järve kohtumist juhtima avapoolaja lõpus, kui 34. minutil avas skoori Deniss Lukin ja 42. minutil kindlustas Gleb Pevtsov edu. 68. minutil lõi viimase värava kolumblane Duvan Mosquera, kes naasis karikamängule testimiselt Läti kõrgliigaklubi FK Daugavpils juurest. Sama klubi sihikul olev JK Järve brasiillasest poolkaitsja Youri Lellis kaasa ei teinud.

Vaeva nägemata pääses 1/32-ringi edasi tänavune Eesti karikaomanik Narva Trans, kelle vastane, kolmanda liiga meeskond Maardu Aliens ei saanud mänguks meeskonda kokku.