Antonovi koduklubi alistas Meistrite liiga eelringi esimeses kohtumises Karol Metsa ja AIK-i

Ilja Antonov Eesti koondise särgis.
Ilja Antonov Eesti koondise särgis. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Meistrite liiga eelringi esimeses ringis läksid omavahel kokku Karol Metsa koduklubi AIK ning Ilja Antonovi koduklubi Armenia-Ararat. Avakohtumise võitis Antonovi kodukubi 2:1.

AIK-i ja Ararati vahelises kohtumises otsustati mängu saatus juba esimesel poolajal. Robert Lundström tegi juba kolmandal minutil karistusalas vea ja teenis kollase kaardi. Petros Avetisyan realiseeris penalti, viies Ararati kohtumist 1:0 juhtima.

Lundström suutis 13. minutil aga teisegi kollase kaardi jättes AIK-i vähemusse praktiliselt kogu kohtumiseks. Vaatamata vähemuses mängimisele suutis Chinedu Obasi küll 31. minuti kohtumise viigistada, kuid 45. minutil lõi Ararati eest teisegi värava Avetisyan.

Kohtumine lõppeski Armeenia meeskonna 2:1 võiduga. Mets tegi AIK-i eest kaasa kõik 90 minutit, Antonov tuli väljakule teiseks poolajaks.