Premium liiga: kaotusseisu jäänud Flora purustas Paide, Kalev alistas Tuleviku

Erko Litvjakov
, Reporter
Tallinna FC Flora jalgpallimeeskonna ridades skoorisid täna nii Konstantin Vassiljev (keskel) kui ka Erik Sorga. Foto: Eero Vabamägi / Postimees

Täna selgusid Eesti jalgpalli Premium liiga 18. vooru viimased tulemused. FC Flora võitis koduväljakul 4:1 Paide Linnameeskonda ning JK Tallinna Kalev alistas võõrsil 2:1 Viljandi JK Tuleviku.

Äsja lõppenud mängudes suutsid mõlemad pealinna meeskonnad võidud võtta.

Flora jäi küll koduväljakul 39. minuti Yann Michel Yao väravast kaotusseisu, kuid kaks minutit hiljem suutis Premium liiga suurim väravakütt Erik Sorga mänguseisu viigistada.

Teisel poolajal pani Flora paremuse maksma ning Konstantin Vassiljevi, Sorga teisest ning Joel Kokla omaväravast jäeti võit koduseinte vahele.

Tabeli lõpu lahingus suutis magusad kolm punkti võõrsilt kaasa võtta Tallinna Kalev, kes alistas Viljandi Tuleviku.

Mängu alguses suutis küll Tulevik Kaimar Saagi tabamusest 12. minutil juhtima minna, kuid Wale Musa Alli 19. minuti soolovärav tõi tabloole viiginumbrid.

34. minutil realiseeris Daniil Sheviakov penalti, millega Kalev mängu lõpuks võidusadamasse tüüris.