PJK lõi Keila vutimeeste väravavõrgu ribadeks

Eno-Gerrit Link
, veebilehe toimetaja
Keila tiimi põrmustanud Pärnu jalgpalliklubi meeskonda ootab ees tänavune teine Pärnumaa derbi Vändra Vaprusega. Foto: Lilli Tölp

Pärnu jalgpalliklubi (PJK) meeskond külvas esiliiga B-tasandi turniiri 17. voorus tõelist hävingut, kostitades külla tulnud Keila tiimi kuue väravaga.

Otsa tegi lahti pärnakate kapten Jevgeni Novikov juba neljandal minutil ja lõi pooletunnise mängu järel teisegi värava. Poolaja võidu sepistas Aleksander Algo tabamus 38. minutil.

Teisel perioodil kasvatasid pärnakate väravaarvet Kein Makovei ja vahetusest sekkunud Joonas Sild, kes oli täpne kahel korral. Nii pandigi lõpuvile kõlades kirja Pärnu tiimi 6:0 võit.

PJK tõusis võidu järel turniiritabelis koha võrra ehk viiendaks. Nad on kogunud 17 mänguga 27 punkti.

PJK järgmine mäng tuleb esmaspäeval, 1. juulil, kui Pärnumaa derbis sõidetakse külla Vändra Vaprusele.