Christopher Krutto

Eile õhtul peeti Copa Americal viimased grupimängud, kus Uruguay alistas Tšiili ning Ecuador ja Jaapan viigistasid. Ühtlasi selgusid viimased veerandfinalistid.

Copa Americal suutis eile esimeses peetud mängus Uruguay pärast võitluslikku ja pingelist mängu alistada 82. minutil Edison Cavani ülimalt täpsest pealöögist Tšiili 1:0 ning võitis nende ees C-grupi.

Teises kohtumises läksid omavahel vastamisi Jaapan ja Ecuador. Jaapanlased asusid Shoya Nakajima tabamusest 15. minutil kohtumist juhtima. Ecuador viigistas 35. minutil Angel Mena väravast  ning seisuga 1:1 kohtumine ka lõppes.

C-alagrupi võitis 7 punktiga Uruguay, kes läheb veerandfinaalis vastamisi A-grupis kolmandaks jäänud Peruuga. Teisele kohale jäi 6 punktiga Tšiili, kelle vastaseks veerandfinaalis on B-grupi võitja Kolumbia.

Kahe punktiga kolmandaks ja ühe punktiga neljandaks jäänud Jaapan ning Ecuador edasi ei pääsenud.

Copa Americal alustatakse veerandfinaalidega Eesti aja järgi reede öösel.