Paide alistas võõrsil kindlalt Maardu Linnameeskonna

Erko Litvjakov
, Reporter
Kui pildil kujutatud mängul maikuus alistas Paide linnameeskond Maardu 2:0 seisuga, siis seekord oli väravatesadu suurem. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Eesti jalgpalli Premium liiga 17. mänguvooru eelviimases mängus alistas Paide Linnameeskond võõrsil Maardu Linnameeskonna 4:1.

Kolmanda võidu järjest kirja saanud Paide alustas mängu väga hästi ning suutis juba 15. minutil läbi Ander Ott Valge skoori avada.

Gambia jalgpallur Alassana Jatta sai 22. minutil kirja hooaja 12. tabamuse. Väravalööjate edetabelis hoiab selle tulemusega Jatta teist kohta, jäädes vaid alla Flora ründajale, Erik Sorgale.

Alassana Jatta.
Alassana Jatta. Foto: Paide linnameeskond

Mängu saatus oli sisuliselt otsustatud juba esimesel poolajal, kui 36. minutil tegi Yann Michael Yao seisuks 3:0.

Teisel poolajal suurendas Sander Sinilaid Paide edu nelja väravaliseks.

Maardu suutis aga 67. minutil ühe tagasi lüüa ning lõppseis jäi seega 4:1 külaliste kasuks.

Paide on viimase kolme mänguga suutnud lüüa 17 väravat ning sisse lasta vaid ühe.