, veebilehe toimetaja
Vändra Vapruse vutitiim sai koduväljakul jagu Võru Heliosest.
Vändra Vapruse vutitiim sai koduväljakul jagu Võru Heliosest. Foto: Kristel Lepik

Esiliiga B-tasandi 16. voor möödus Pärnumaa meeskondadele edukalt: Vändra Vaprus sai kodus jagu Võru Heliosest, Pärnu jalgpalliklubi (PJK) tiim alistas pealinnas Põhja-Tallinna Volta.

Vändra meeskond asus juba kümnendal minutil Martin Pärna väravast juhtima ja ehkki külalised viigistasid 37. minutil, viis Pärna teine tabamus oma tiimi poolajapausile eduseisus.

Teise poolaja lõpul kasvatasid pärnumaalaste väravaarvet veel Toomas Mangusson ja Kevin Künnapas ning Vändra teenis lõpuvile kõlades 4:1 võidu.

PJK sai Aleksander Algo väravate abil Volta ees samuti avapoolaja lõpuks 2:1 edumaa, mida teise poolaja 14. minutil kasvatas veel Kein Makovei. Volta sai oma teise tabamuse kirja päris mängu lõpus ja see ei päästnud neid 2:3 kaotusest.

Vändra Vaprusel on 16 vooru järel tabelis 29 punkti, millega jagatakse Nõmme Kalju U21 tiimiga teist ja kolmandat kohta. PJK hoiab 24 punktiga kuuendat kohta.

Järgmises voorus läheb PJK kolmapäeval kodus vastakuti Keila vutiklubiga. Vändra meeskond reisib tuleval neljapäeval pealinna, kus kohtutakse liiga liidri Nõmme Unitediga.