Tuleviku koduvõit tõi Viljandi jalgpallisõbrale lohutust

Marko Suurmägi
, peatoimetaja asetäitja

Viljandi jalgpallisõbrad said pärast Paidele 0:6 allajäämist teisipäeva õhtul kodus tublisti lohutust, sest meistrisarja kohtumises alistati Maardu meeskond 2:0.

Tulevik asus kohtumist juhtima mängu 10. minutil, kui umbes 20 meetrit väravast pääses lööma Kristjan Kask, kelle löök oli sedavõrd tugev ja täpne, et vastaste väravavaht seda püüda ei suutnud. Teine värav sündis kohtumise 31. minutil, kui täpse löögi tegi Indrek Ilves. Suure eeltöö tegi aga taas ära Kristjan Kask, kes tõstis vastaste kaitseliini taha täpse söödu ning seal oli ootamas Ilves, kes üsna terava nurga alt suutis palli väravasse saata.

Teisel poolajal väravaid ei lisandunud ning Viljandi sai tabelisse neljanda võidu. Koos kolme viigiga on Tulevikul nüüd 15 punkti ja see annab tabelis seitsmenda koha. Punkti kaugusel on Kuressaare ning kolme punktiga on selja taga Tartu Tammeka.

Maardu jagab liigatabelis viimast kohta Tallinna Kaleviga. Mõlemal on koos üheksa punkti.