Uruguay jalgpallimeeskond alustas Brasiilias peetavat Copa America turniiri kindla 4:0 võiduga Ecuadori üle. Jala said valgeks mõlemad Uruguai meeskonna superstaarid Luis Suarez ja Edinson Cavani.

Viieteistkordne Copa America võitja Uruguay alustas turniiri parimal võimalikul viisil.

Uruguay suutis juhtohjad haarata juba mängu varajases staadiumis, mängu kuuendal minutil, kui Seattle Soundersis palliv ründav poolkaitsja Nicolas Lodeiro palli väravasse lõi.

Uruguailaste elu muutus veelgi lihtsamaks, kui 23. minutil teenis punase kaardi Ecuadori kaitsja Jose Quintero.

Poolajaks suutis Uruguay superstaaridest ründeduo, Luis Suarez ning Edinson Cavani, Lõuna-Ameerika vutihiiud juba 3:0 ette viia.

Sündmustevaesel teisel poolajal lõi 78. minutil Ecuadori kaitsja Arturo Mina omavärava, mis kindlustas Uruguay ülekaalukat võitu.

Uruguay asus 3 punkitga Copa America C-alagruppi juhtima. Täna kohtuvad samas grupis omavahel Jaapani ja tiitlikaitsja Tšiili rahvuskoondised.