Virumaa sportlased aitasid Balti võistkondlikelt meistrivõistlustelt kulda tuua

Merly Raudla
Kelly Nevolihhin püstitas Ogres kaks isiklikku rekordit.
Kelly Nevolihhin püstitas Ogres kaks isiklikku rekordit. Foto: Eesti Kergejõustikuliit

Lätis Ogres toimunud Balti võistkondlikud meistrivõistlused võitis Eesti koondis, kogudes 311 punkti. Leedu teenis teisena 289 ja Läti kolmandana 201 punkti.

Naiste teivashüppes tuli Eestisse kaksikvõit. Esikoha pälvis ViKe kasvandik Marleen Mülla tulemusega 3.90.

Suurepärased isiklikud rekordid jooksis naiste 800 meetri (2.06,88) ning 1500 meetri (4.23,75) distantsil hõbedale tulnud Kelly Nevolihhin.

Meeste 4 x 100 meetri teatejooksus laupäeval riigi uut juunioride rekordit üritanud Eesti meeskond, mille teist vahetust jooksis rakverlane Robin Sapar, saavutas Valgevene (40,69) järel ajaga 40,84 sekundit teise koha.

Eesti koondise juht Kristel Berendsen jäi koondise esitusega väga rahule. "Me ei saanud ühelgi alal nulli, kõik said tulemuse kirja ja tõid võistkonnale punktid ära, koondis oli väga stabiilne ja tugev. Oli ka mitmeid debütante, kes esinesid väga korralikult, tehti mitmeid isiklikke rekordeid ja oli palju eneseületusi," rääkis Berendsen.