Mattias Varjun võitis rajamängu tiitli hole-in-one'iga

Mattias Varjun.
Mattias Varjun. Foto: Ramil Pärdi

Eesti golfi lahtiste rajamängu meistrivõistluste meeste klassis sai näha vinget lõppu, kui Mattias Varjun lõpetas mängu 14. rajal hole-in-one'iga, alistades kokkuvõttes Kevin-Christopher Jegersi kuue rajaga. äpne löök sai sooritatud raud-8 abil 138 meetri kauguselt. Kolmas koht kuulub Richard Tederile, kes alistas pronksilahingus soomlase Sami Laattala.

Naiste klassis rändas tiitel ja ka kolmas koht perekond Palmi saagiks. Esikoht kuulus Mariliis Palmile, kes alistas finaalis Anete-Liis Aduli. Kolmas koht vanemale õele Merlinile, kes alistas pronksimatšis Karola Soe.

Mid-amatööride klassis jäi võitmatuks Kristo Tullus, kes finaalis alistas EGCC kapteni Janar Toomesso. Kolmanda koha mängus oli Niitvälja klubi kapten Joel Rothberg parem Rae Golfiklubi presidendist Janno Sillast.

Esimest korda peetud naiste mid-amatööride rajamängu kuldmedal rändab suure lombi taha, kuna igapäevaselt USAs elav Kadi Hilpus Meldrum võitis finaalis Kristel Ulla. Pronksmedali viib koju Anu Hanson.

Meesseeniorite klassi valitses Benno Maaring, kes tiitli saamiseks alistas finaalis Arne Penti. Pronks Mait Schmidtile.

Samuti esimest korda peetud naisseeniorite klassis tuli võitjaks Küllike Varik, kes finaalis oli parem Kai Thornbechist. Kolmas koht langes Lea Schmidti saagiks.

Pärnu Bays toimunud võistlusel osales kokku 120 mängijat. Lisaks hole-in-one'ile viimasel päeval tehti ka eriti harukordne albatross. Selle autoriks Rainer Boberg.