Nõmme Kalju teenis napi võidu

Viimati kohtusid Nõmme Kalju ja Narva Trans Tipneri karikafinaalis, mille narvakad 2:1 võitsid. Foto: Mihkel Maripuu

Tänases Premium Liiga 15. vooru teises kohtumises alistas Nõmme Kalju kaotusseisust Narva Transi tulemusega 3:2.

Hiiu staadionil peetud kohtumist asus Kalju juhtima juba viiendal minutil, kui nõmmekate eest skooris Maximiliano Ugge. Piirilinna meeskond ei lasknud ennast kaotusseisust heidutada ning keeras mängupildi totaalselt enda kasuks. Poolajale läks Trans Aleksandr Zakarljuka ja Eric McWoodsi väravate toel 2:1 eduseisus.

Uut poolaega alustas Nõmme Kalju domineeriva poolena. 60. minutil tõi Robert Kirsi tabamus tabloole 2:2. Neli minutit hiljem lõi eelmise hooaja parim väravakütt Liliu seisuks 3:2, mis määras ühtlasi mängu lõppseisu.

Võit Narva Transi üle tõstis Nõmme Kalju liigatabelis kolmandale kohale. Teisel kohal paiknevast FCI Levadiast jäädakse maha nelja ja liider FC Florast üheksa punktiga. Narva esindustiim paikneb 18 punktiga viiendal positsioonil.