Kevin Koik
, suvereporter

Otepääl leidis neljandat aastat aset IRONMANi triatlon, kus erinevates vanuseklassides oli registreeritud ühtekokku 1600 sportlast. Põhidistantsil tõi naiste klassis võidu koju eestlane Maria Jänese. Lätlase Rinalds Sluckise järel sai meeste klassis hõbeda Timmo Jeret.

Meeste seas üldarvestuses võidu võtnud lätlane läbis raja neli tunni ja 11 minutiga. Timmo Jeret, kes võttis Eesti poolpika triatloni meistrivõistluste arvestuses esikoha, jäi võitjale alla vaid veidi enam kui minutiga. Kolmandana lõpetas hispaanlane Ricard Costa Puigpelat.

Venelase Daria Chunareva ees võidu võtnud Maria Jänese väljus võitjana tänu kiirele jooksule. Jänese pälvis sellega ka Eesti meistritiitli triatloni poolpikal distantsil.