JK Tarvas rühib jalgpalli esiliiga turniiritabelis ülespoole

Margus Martin
, reporter
Aleksei Belovi kaks tabamust aitasid Rakvere JK Tarva meeskonna neljapäeval peetud Eesti jalgpalli esiliiga meistrivõistluste mängus 3:1 võidule Tartu Welco üle. Foto: Ain Liiva

Eesti jalgpalli meistrivõistluste esiliiga 15. voorus kirjutas Rakvere JK Tarvas kodumurul neljapäeval turniiritabelisse juurde kolm võidupunkti, alistades Tartu Welco 3:1.

Viimasest neljast kohtumisest kolmanda võidu teeninud Tarvas avas väravaarve juba mängu 4. minutil, mil Joonas Ljaši hea söödu realiseeris pöördelt sooritatud löögiga 27-aastane Aleksei Belov.

Veerandtunni möödudes oli täpne Beloviga selles matšis rakverlaste ründepaari moodustanud Ljaš ise, kes duubeldas eduseisu. Sellelt seisult mindi ka poolajapausile.

Ehkki teisel poolajal õnnestus külalistel kaotusseisu korraks vähendada üheväravaliseks, asetas Aleksei Belovi teine tabamus 67. minutil i-le punkti ning JK Tarvale kirjutati turniiritabelisse juurde teenitult kolm punkti.

Esiliiga jalgpalli meistrivõistluste kindel liider on 40 punkti kogunud Tallinna JK Legion. 15 mängust on pealinlased võitnud 13, viigistanud ühe ja kaotanud samuti ühe matši.

Rakvere JK Tarvas päralt on 16 punktiga (viis võitu, üks viik, üheksa kaotust) seitsmes positsioon.