Harri Kullas näitas Soomes oma võimu

Joel Kukk
Pärnu motoklubi esindav Harri Kullas kihutas Soome krossil esimese auhinna vääriliselt. Foto: Rauno Kais

Pärnu motoklubi krossiäss Harri Kullas võitis Karkkila rajal Soome lahtiste meistrivõistluste etapil MX1-masinaklassis kindla esikoha.

Kullas kihutas mõlemas võistlussõidus esimesena finišisse. Sama kindlalt oli teine Erki Kahro, kuid avasõidu katkestamine teiselt positsioonilt ei lubanud lõpuks paremat üheksandast kohast. Teise koha punktid teenis Kim Savaste, kolmas oli Juuso Matikainen. Esikolmikule järgnesid Indrek Mägi ja Karel Kutsar.

MX2 klassis oli Priit Rätsep Eesti parimana kolmas. Etapivõidu teenis Roni Kytönen ja teiseks tuli Emil Silander. Roger Room sai kahe sõidu kokkuvõttes 11. koha. Juunioride 85 ccm klassis kuulus Mikk-Martin Lõhmusele viies tulemus.