PJK loovutas üllatuslikult punkte ja lõpetas kuus aastat kestnud seeria

PJK vs. Kalev.
PJK vs. Kalev. Foto: Lilli Tölp

Eesti naiste jalgpalli meistriliigas loovutas sel hooajal teist korda punkte Pärnu jalgpalliklubi (PJK), kes võõrsil piirdus tabeli eelviimase Põlva FC Lootose vastu 1:1 viigiga.

Tilsi staadionil toimunud matši asus Pärnu juhtima 33. minutil, kui täpne oli Liisa Kalista Sapas. Pärnu eduseis püsis 62. minutini, kui Kristin Kukli realiseeris penalti ja tõi tabloole viigiseisu. Rohkem väravaid ei sündinud ja mõlemad naiskonnad said tabelisse ühe punkti.

Ühtlasi sai läbi pärnakate pikk seeria: viimati loovutati punkte kellelegi teisele kui FC Florale 2013. aastal.

Kuue võidu ja ühe kaotuse kõrvale esimese viigi saanud PJK on 19 punktiga tabelis teine. Liiga liider FC Flora nüpeldas 13:0 Tartu SK 10 naiskonda ja jätkab täiseduga (24). Tallinna Kalev jääb kolmandana pärnakatest punktiga maha.