Eno-Gerrit Link
, veebilehe toimetaja
Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga b-tasandi tuniiri 14. voor oli pärnumaalastele edukas. Foto: Mailiis Ollino

Eesti jalgpallimeistrivõistluste esiliiga b-tasandi tuniiri 14. voor oli pärnumaalastele edukas: Vändra Vaprus purustas koduväljakul Keila jalgpalliklubi meeskonna, Pärnu jalgpalliklubi tiim sai magusa võidu Viimsi üle.

Vändra ja Keila meeskonna mängus ei ennustanud avapoolajal miski, et kohtumisest kujuneb väravafestival, ja poolajapausile mindi väravaid löömata.

Teisel poolajal hakkas aga väravaid sadama kui kohalikke kuulsaid saelaudu: kuueminutilise mängu järel tegi Martin Pärn penaltipunktilt otsa lahti, 78. ja 85. minutil suurendas edu vahetusest sekkunud Aare Avila, kohtuniku antud lisaminutitel vormistas Pärn kahe tabamusega kübaratriki ning Vändra tiim sai neljapäeval Viimsilt saadud sauna järel 5:0 võidu üle rõõmu tunda.

Viimsi meeskond oli täna külas pärnakatel. Selles mängus löödi avavärav juba 5. minutil, kui Kein Makovei võõrustajad juhtima viis.

Martin Aasmäe suutis 72. minutil seada jalule viigi, kuid Makovei teine tabamus 84. minutil jättis 2:1 võidu pärnakatele.

Vaprus tõusis võiduga liigatabelis neljandale kohale ja Pärnu jalgpalliklubi tiim kerkis kuuendaks. Kõik meeskonnad pole 14. vooru mängu veel pidanud.

Järgmises voorus võõrustab Pärnu jalgpalliklubi meeskond neljapäeval tabeli teisel real paiknevat Nõmme Kalju U21 tiimi ja Vändra sõidab laupäeval külla Tabasalu meeskonnale.