Pärnu jalgpalliklubi sai Balti liigas silma pähe

Pärnu jalgpalliklubi naiskond
Pärnu jalgpalliklubi naiskond Foto: PJK

Pärnu jalgpalliklubi naiskond teenis Balti liiga turniiri kolmandas voorus tabelisse punkti, tehes Kaunases 2:2 viigi kohaliku Žalgirisega.

Pärnakatele algas kohtumine kohutavalt, kui juba kuuendaks minutiks leiti ennast 0:2 kaotusseisust.

Leedulaste kaheväravalise eduga esimene poolaeg lõppeski.

Pärnu tiim tuli mängu tagasi teisel poolajal, kui 54. minutil lõi ühe värava tagasi Sandra Paulberg ja 68. minutil seadis Aljona Sasova karistuslöögi järel jalule viigi.

Pärnu naiskond on teenis kahe kaotuse kõrvale tabelisse esimese punkti.

Kahes esimeses voorus jäid pärnakad 0:8 alla Šiauliai Gintra-Universitetasele ja 0:3 FC Florale.

Need naiskonnad on ka Balti liiga liidrid: Gintra-Universitetas on nelja mänguga kogunud 12 punkti ja FC Flora 9. Riia jalgpallikoolil on kahe mängu järel kolm punkti, Riia Dünamo on ühe mängu järel nulli peal.

Balti liiga neljandas voorus võõrustab Pärnu tiim juuli keskel Riia jalgpallikooli naiskonda.