Järvamaa discgolfi seeriavõistlused said Türil avastardi

Kuido Saarpuu
Järvamaa discgolfi seeriavõistlused
Järvamaa discgolfi seeriavõistlused Foto: Erakogu

Kesknädalal toimus Järvamaa discgolfi seeriavõistluse avaetapp, kus osales kokku 46 võistlejat. Kuna Türi rada on üheksakorviline ja mahutab maksimaalselt 45 mängijat, siis otsustasid korraldajad lisada taas ka kümnenda korvi, et kõik soovijad võistlema pääseksid.

Eliitklassis tegi korraldajate sõnul suurepärase tulemuse Jüri Karus, kes lõpetas võistluse tulemusega -11 ja püstitas sellega ka uue rajarekordi. Teise kohaga pidi leppima Janel Palm, kelle tulemuseks jäi -8. Võrdse tulemusega -7 lõpetasid Riho Rogov ja Raido Kangur, kuid punktide ülevaatamisel selgus, et kahe viskega läbis radu rohkem Raido ja kindlustas sellega omale kolmanda koha.

Edasijõudnute klassis võitis Ivar Kald tulemusega -4 ja jättis konkurendid vaid mõne punkti kaugusele. Teise kohaga pidi leppima Tarmo Link, kelle tulemuseks jäi -3 ja kolmanda kohaga Jan Seire tulemusega -2.

Harrastajate klassis tegi väga hea tulemuse Kaisa Leesment, kes lõpetas võistluse tulemusega -2, mis on ühtlasi antud rajal tema isiklikuks rekordiks. Tulemusega +4 lõpetasid Roman Zarovski, Kristo Vinni, Tanel Puss ja Raido Verkmann, kuid punktide ülevaatamisel tunnistati teise koha võitjaks Tanel Puus ja kolmanda koha sai Roman Zarovski.

CTP võitjateks olid Liisa Gritšenko ja Jüri Karus. Loosi tahtel said meenetega kotid omale Tanel Puss ja Jüri Karus.

Kõiki tulemusi on võimalik vaadata siit!

Järgmine seeriavõistluse etapp toimub 12. juunil Aravetel kell 18.45. Registreerimine on avatud.