Videod: Lätis peetud autoralli Euroopa meistrivõistluste etapp pakkus kuhjaga närvikõdi

Liepaja ralli.
Liepaja ralli. Foto: Kuvatõmmis videost

Möödunud nädalavahetusel sõideti Lätis Liepajas autoralli Euroopa Meistrivõistluste (ERC) etapp.

Lätis peetud ERC etapil võidutses 2003. aasta maailmameistri 17-aastane poeg Oliver Solberg. Tema järel tuli teisele kohale Aleksei Lukjanuk, kes kaotas norralasele 22,7 sekundit. Poodiumi kolmandale astmele tuli Martin Sesks, kes kaotas Solbergile 57,4 sekundiga.

Eestlastest parimana said 12. koha Priit Koik – Silver Simm Ford Fiesta R5-ga. ERC3 klassis võttis klassivõidu Ken Torn. Ühtlasi sõideti Liepajas ka Läti meistrivõistluste etapid. Avapäeval saavutasid Georg Gross ja Raigo Mölder võidu, teisel päeval lepiti kolmanda kohaga.