Kümnekesi lõpetanud pärnakad teenisid viigipunkti

Pärnu Postimees
Pärnu jalgpalliklubi meeskond kirjutas tabelisse viigipunkti.
Pärnu jalgpalliklubi meeskond kirjutas tabelisse viigipunkti. Foto: Lilli Tölp

Pärnu jalgpalliklubi meeskond lõpetas esiliiga B-tasandi turniiri 12. vooru mängu JK Tabasalu vastu vähemuses ja sai tabelisse kirja viigipunkti.

Pärnakad asusid koduväljakul Risto Kauniste avapoolaja keskel löödud väravast juhtima.

Teise poolaja alguses seadsid külalised Kersten Lõppe tabamusest jalule viigi, ent Pärnu meeskonna kapten Jevgeni Novikov viis mõni minut hiljem väljakuperemehed uuesti ette.

Mäng lõppes siiski viigiga, kui 82. minutil lõi Tabasalu meeskonna kasuks värava Tomi Linde. 2:2 tabloole jäigi.

Pärnu meeskond lõpetas matši kümnekesi, sest 90. mänguminutil teenis teise kollase kaardi Novikov.

Pärnu jalgpalliklubil on 12 mängu järel tabelis 15 punkti, millega ollakse kuuendal kohal.

Pärnakate järgmine mäng tuleb neljapäeval Võrus sealse Heliosega.

Esiliiga B-tasandi turniiritabel pärast 12. vooru.