Eesti naiskoondislane tuli viiendat korda Ungari karikavõitjaks

Inna Zlidnis
Inna Zlidnis Foto: Brit Maria Tael

Eesti koondise kaitsja Inna Zlidnis tuli koos Ferencvarosega viiendat korda Ungari karikavõitjaks, kui finaalis alistati DVTK 4:3.

Ferencvaros asus 35. minutiks Anna Csiki kahest väravast kohtumist juhtima 2:0. DVTK tuli aga mängu tagasi ning vaheajapausile mindi juba viigiseisul. Järgmist väravat tuli oodata 70. minutini, kui Ferencvarose poolelt oli täpne Viktória Szabó. Kaks minutit hiljem suurendas  Allegra Poljak eduseisu.

DVTK suutis kolm minutit enne normaalaja lõppu läbi Biljana Bradici kaotusseisu minimaalseks vähendada, kuid lõpuks tuli siiski leppida kaotusega. Zlidnis tegi kaasa terve kohtumise. Ferencvarose jaoks oli tegemist viienda järjestikuse karikavõiduga.

Soome kõrgliigas avas Signy Aarna oma väravaarve, kui Åland United teenis 4:0 võidu IK Myrani üle. Aarna sai oma tabamuse kirja 80. minutil, tehes seisuks 2:0. Algkoosseisus alustanud Aarna vahetati välja 89. minutil, Pille Raadik sai Ålandi eest kirja täismängu. Eestlannade koduklubi asub liigatabelis 10 naiskonna konkurentsis neljandal kohal.