Serviti astus sammu meistritiitlile lähemale

Lõuna-Eesti Postimees
Serviti kaitse hea mängis võidus olulist rolli FOTO: Helin Potter
Serviti kaitse hea mängis võidus olulist rolli FOTO: Helin Potter Foto: Helin Potter

Põlva Serviti alustas kodusaalis Mesikäpa hallis käsipalli meistriliiga finaalseeriat edukalt, võites HC Tallinna 28: 17. Seeriat mängitakse ühe võistkonna kolme võiduni.

«Mäng oli ootuspärane. Saime üle pika aja korraliku raskema mängu ja head meelt teeb, et suutsime võita,» oli vigastuspausilt naasnud meeskonna kapten Kristjan Muuga tulemusega rahul.

«Natuke hädas olime ka tehnilise praagiga, kuid üldmulje on siiski hea – eriti arvestades, et meil on pikem paus olnud raskemates mängudes. Olime päris head nii kaitses kui ka rünnakul. Kindlasti tuleb mõningaid asju parandada, et järgmises kohtumises veelgi parem olla. Saime hea enesetunde, et edasi võidelda,» lisas kapten.

Üle pika aja kogunes saali tavapärasest rohkem kaasaelajaid, kes toetasid kodumeeskonda valjuhäälselt. Mängu esimene poolaeg kulges tasavägiselt ja tempokalt. Kuigi pealinlased näitasid südikat mängu, Serviti hea kaitse vastu nad seekord ei saanud. Mängu teine poolaeg möödus juba põlvakate juhtimisel ning see andis mänguaega ka vahetusmeestele, kes edukalt skoori kasvatasid.

Finaalseeria esimeses kohtumises panustasid Serviti mehed väravatega järgmiselt: Henri Sillaste 8, Alfred Timmo 4, Anatolii Chezlov ja Martin Grištšuk 3, Kristjan Muuga, Hendrik Varul, Henri Hiiend ja Ülljo Pihus 2, Carl-Eric Uibo ning Stanislav Kholodiuk 1.

Finaalseeria teine kohtumine peetakse 19. mail Tallinnas Kalevi spordihallis. Mesikäpa hallis saab taas Servitile kaasa elada juba 22. mail.