Vändra Vaprus tõusis liidri kannule, PJK viigistas

PJK ja Vändra Vaprus.
PJK ja Vändra Vaprus. Foto: Lilli Tölp /

Jalgpalli esiliiga B-tasandil mängiti sel nädalavahetusel kümnenda vooru matše, kus Vändra Vaprus teenis võidu ja Pärnu jalgpalliklubi (PJK) viigi.

Vändra alistas esimeses murumängus kodustaadionil tabeli lõpus asetseva Põhja-Tallinna Volta 2:1. 92 pealtvaataja ees lõid kodumeeskonna värava Harris Jürissaar ja Mihkel Jügenstein. Pealinlaste rivistuses oli täpne Kaarel Põldma.

PJK ei suutnud võõral väljakul enamat 1:1 viigist Paide linnameeskonna U21 tiimi vastu. Risto Kauniste viis pärnakad 21. minutil juhtima, ent paidekad vastasid vahetult enne lõpuvilet ehk 93. minutil, kui skoori tegi Siim Aer.

Kuna liidermeeskond Nõmme Kalju U21 mängis kodustaadionil Keila JKga viiki, jäävad vändralased neist vaid punktiga maha. PJK on 13 silmaga kümne satsi seas kuues.