PJK naiskond kukutati liidrikohalt

Märt Pilme
, reporter
Peatreener Anastassia Morkovikina sõnutsi on PJK eesmärgid alati kõrged, muidu ei ole mõtet väljakule minnagi. Foto: Urmas Luik

Pärnu jalgpalliklubi (PJK) naiskond sai tänavu juba kolmandat korda mulluselt meistrilt FC Floralt sugeda: kui superkarika finaalis kaotati 1:2 ja Balti liigas 0:3, siis täna suudeti matši juhtima minna, ent lõpuvile kõlades näitas tabloo taas pealinlaste 2:1 edu.

Pärnu alustas võõral väljakul 135 pealtvaataja ees vägevalt, kui esimene pealelöök maandus kohe värava nurgas. Teisel minutil märgiti tabamuse autoriks Anastasija Shcherbachenia.

Flora viigistas 37. minutil, kui Getter Saare kauglöök lendas ristnurka. Võidu tõi florakas Mari Liis Lillemäe tabamus 59. minutil, kui ta pääses Pärnu puurivahi Imbi Hoobiga silmitsi ja lahendas olukorra kindlalt.

Viimasel pooltunnil jagus võimalusi veel mõlemal naiskonnal, ent löögid lendasid kas latti või napilt väravast mööda.

Tegemist oli hooaja esimese murumänguga: Flora jätkab täiseduga, Pärnu kaotas esimest korda punkte.

Suvepealinlaste järgmised matšid tulevad kodustaadionil: kolmapäeval Tallinna Kalevi ja laupäeval Tartu SK 10ga.