Siim Kaasik
, siim.kaasik@postimees.ee

Šotimaa kõrgliigas alistas Rangers 1:0 Hibernian, kuid lõpetas mängu ilma väravavahi Allan MCGregorita, kes teenis jabura punase kaardi.

Jermain Defoe lõi 41. minutil mängu ainsa värava, kuid rohkem pakkus kõneainet kohtumise 89. minutil juhtunu.

Ragnersi väravavaht MCGregor hakkas käest väljalööki sooritama, kuid Hiberniani ründaja Marc McNulty andis endast kõik, et teda häirida. MCGregor suutis löögi siiski sooritada, kuid tegi siis kung fu löögi ründaja suunas. Kohtunikul ei jäänud see märkamata ning MCGregor teenis Rangersi hooaja üheksanda punase kaardi.

Kuna Rangersi peatreener Steven Gerrard oli vahetused juba ära teinud, asus meeskonna väravasuule 21-aastane Ross McCrorie. Nooruk sai ülesandega hakkama ning Rangers kirjutas tabelisse võidupunktid.